MixSud
Bun venit pe forum!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a posta!!!!si va rugam incercati sa aduceti useri fiindca suntem la inceput si dorim sa facem o comunitate mare si frumoasa!!! Cu drag,conducerea MixSud!!disctractie placuta pe froum va dorim!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

MixSud
Bun venit pe forum!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a posta!!!!si va rugam incercati sa aduceti useri fiindca suntem la inceput si dorim sa facem o comunitate mare si frumoasa!!! Cu drag,conducerea MixSud!!disctractie placuta pe froum va dorim!!
MixSud
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[GHID]Cele Mai Bune Bonusuri Pentru Toate Caracterele

In jos

[GHID]Cele Mai Bune Bonusuri Pentru Toate Caracterele Empty [GHID]Cele Mai Bune Bonusuri Pentru Toate Caracterele

Mesaj  xXEmoAmorXx Joi Feb 03, 2011 7:54 am

ai azi o sa va zic un mic secret de a da DMG si 20k pe o magie ca izbitura la G....in primul raund sunt 2 categori:PVP(PLAYER VS PLAYER) SI PVM(PLAYER VS MOB)
Pentru a da 20k in duel,adica PVP va trebuie iteme in 2 maini daca sunteti mental,si intro mana pentru corp......2.Bonusurile cele mai bune pentru PVP sunt:Two hand,human si PV....pai bine....probabil spuneti...eee sunt si altele mai bune...dar stati sa va explic:Two hand..daca ai bonusuri pana in 50% pe toate itemele dintru vartej in duel adversaru ia 50k cu two hand ia vreo 2,3k....iar cu Human....puteti da si 100k daca aveti pe toate itemele 50%(in total)
A doua categorie:PVP:Iteme in 2 maini cu bonusuri anti-animale....

PE UN PRIVAT(GX) CU 60% ANTI-ANIMALE IN TOTAL(PE TOATE ITEMELE AVEAM VREO 10-15% AM BATUT REGINA PAIENJENILOR) LA LVL 75,FARA GLOB
xXEmoAmorXx
xXEmoAmorXx
Tehnician
Tehnician

masculin Bivol
Mesaje Mesaje : 90
Lovele Lovele : 24429
Reputatie Reputatie : 5
Data nasterii Data nasterii : 28/02/1997
Data de inscriere Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Langa Iubitzika mea:X
Stare de spirit Stare de spirit : Vreau cu baietii la bere, nu la TV pe canapea. Vreau alcool ieftin si iarba, in p**a mea.

https://mixsud.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum